В робочі дні з 9:00 по 19:00

Роутери (маршрутизатори) з SFP-портом


Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 48 500W ES-48-500W Коммутатор Ubiquiti EdgeSwitch 48 500W (ES-48-500W) – це одна з моделей..
32 145.00грн.
Немає відгуків

Комутатор Ubiquiti EdgeSwitch 48 500W ES-48-500W Коммутатор Ubiquiti EdgeSwitch 48 500W (ES-48-500W) – це одна з моделей..

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Маршрутизатор з підтримкою SFP

Роутери зі SFP портами — це мережеве обладнання, яке використовують для створення високошвидкісних оптоволоконних з'єднань, завдяки чому вони ідеально підходять для мережевих середовищ, де потрібна велика пропускна спроможність та мінімальні затримки (наприклад, у дата-центрах чи корпоративних мережах).

Окрім оптоволоконних кабелів з дальністю передачі до кількох десятків кілометрів, маршрутизатори з SFP дозволяють підключати пристрої та по звичайній мідній кручений парі (з дальністю до 100 метрів), що робить їх за справжнім універсальним рішенням, яке оптимізує інфраструктуру під конкретні потреби та умови.

Що таке роутер із SFP портом?

Роутери з портом SFP — це мережеві пристрої, які мають удосконалені можливості підключення завдяки наявності SFP (Small Form-factor Pluggable) роз'ємів.

SFP (Small Form-factor Pluggable) — універсальний інтерфейс, призначений для підключення різного обладнання. Його головна особливість полягає в тому, що він підтримує широкий спектр протоколів передачі даних, що робить його ідеальним для створення гнучкої та масштабованої мережевої інфраструктури.

Однією з ключових переваг маршрутизаторів з підтримкою SFP є їх здатність підтримувати гарячу заміну SFP-модулів, що забезпечує більшу гнучкість при обслуговуванні та керуванні мережею.

Переваги маршрутизаторів з портами SFP

Wi-Fi маршрутизатори з SFP портами мають цілу низку особливостей, що роблять їх чудовим вибором для широкого кола мережевих завдань:

  • Універсальність. Таке обладнання можна підключати як до оптоволокна, так і до мідних з'єднань. Це дозволяє вибрати відповідний для конкретних умов та вимог тип підключення.
  • Висока пропускна спроможність. Передача даних оптики дозволяє досягати швидкості від 1 Гбіт/с і вище, що недосяжно при використанні звичного інтерфейсу RJ45. Це може відіграти критично важливу роль для передачі потокового відео у високій роздільній здатності або великих обсягів даних.
  • Гаряча заміна. Ви можете замінити SFP-модуль або додати новий без відключення від мережі. Це сприяє мінімізації простоїв та підвищенню ефективності роботи.
  • Вартість застосування. Хоча ціна роутерів з SFP спочатку та вище, використовуючи ці пристрої, Ви інвестуєте у майбутнє Вашої мережевої інфраструктури. Адже зараз ми спостерігаємо повсюдне зростання використання оптоволоконних мереж, зумовлене їх очевидними перевагами.

Коли краще замовити маршрутизатор із підтримкою SFP?

Ось кілька сценаріїв, коли краще замовити Wi-Fi роутер із підтримкою SFP:

  1. З'єднання на великій відстані. Коли між пристроями, що підключаються, відстань в кілька кілометрів і більше, використання маршрутизатора з SFP і оптичного волокна буде оптимальним рішенням.
  2. Економія модернізації мережі. Якщо Ви плануєте збільшувати пропускну спроможність та можливості своєї мережі у майбутньому, Ви зможете оновити лише SFP-модуль, а не сам роутер, що дозволить підтримувати технологічну актуальність Вашої мережі та при цьому заощадити бюджет.
  3. Сумісність. При виборі роутера виходьте з реалій. Якщо у Вас вже проведено оптоволоконну лінію — купівля маршрутизатора з підтримкою SFP буде логічним рішенням.

Купити Wi-Fi роутер із SFP у Києві та Україні

Для переходу на оптоволоконний інтернет, замовити маршрутизатор із SFP — логічне рішення. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете величезний вибір такого обладнання від провідних постачальників з усього світу. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції та надаємо офіційну гарантію.

Купити роутери із SFP портами у Києві можна у нашому офісі. Попередньо попередьте менеджера за телефоном або залиште заявку на сайті, щоб вибраний товар був у наявності. В інші населені пункти України ми доставляємо службу «Нова Пошта». Зазвичай, терміни до отримання товару не перевищують 1-2 днів.