В робочі дні з 9:00 по 19:00

Стековані комутатори


Цей пристрій є комутатором з 24 десятигігабітними портами, консольним портом з роз'ємом RJ-45, а також портом управління..
327 720.00грн.
Немає відгуків

Цей пристрій є комутатором з 24 десятигігабітними портами, консольним портом з роз'ємом RJ-45, а також портом управління..

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Стуковані комутатори

Стековані комутатори - ключовий елемент багатьох сучасних мереж, що підвищує їх ефективність, забезпечує масштабованість і полегшує налаштування, моніторинг та налагодження.

Світки, що стекуються, мають масу переваг, вони забезпечують покращену гнучкість у розгортанні мереж, більш просте управління, збільшену пропускну здатність і підвищену стійкість до відмов.

Підтримка роботи в стеку дозволяє об'єднати кілька світчів в один логічний модуль внаслідок використання складних протоколів виявлення, конфігурації та управління, які кожен виробник розробляє для свого мережевого обладнання (наприклад, Cisco StackWise або Extreme Network UniStack). Ці протоколи підтримують координацію між пристроями у стеку, забезпечуючи ефективний розподіл трафіку та високу доступність.

Що таке стекування і коли воно необхідне?

Стекування — це процес об'єднання кількох мережевих комутаторів для роботи як єдиного пристрою. Стекові комутатори зв'язуються один з одним через спеціальні порти за допомогою патч-кордів. Це дозволяє їм обмінюватися інформацією та працювати спільно для управління мережевим трафіком.

Стекування використовується для підвищення пропускної здатності, підвищення надійності з'єднання та спрощення налаштування та керування. В основному воно потрібне для великих мережевих інфраструктур великих організацій (дата-центри, кампуси, провайдери).

Переваги стекованих мережевих комутаторів

  1. Простіше управління. Всім стеком можна керувати як одним пристроєм на багато портів. Це спрощує конфігурацію та оновлення програмного забезпечення для обладнання, оскільки адміністратору необхідно взаємодіяти лише з одним інтерфейсом, а не з кожним світчем окремо.
  2. Масштабованість. Розширити кількість портів для нових девайсів у мережі, де використовуються стековані мережеві комутатори, стає набагато простіше. Якщо потреба в пропускній здатності зростає, можна просто додати ще один стековий світч замість заміни існуючого обладнання на більш потужне.
  3. Резервування та відмовостійкість. У разі відмови одного зі світчів у стеку інші пристрої продовжують виконувати комутацію, забезпечуючи безперервність роботи.
  4. Підвищена пропускна спроможність. Між окремими пристроями у стеку дані передаються набагато швидше, завдяки чому зростає загальна продуктивність.
  5. Економія. Замість купівлі високопродуктивного комутатора, адміністратори можуть об'єднати дешевші пристрої в стек, що може знизити загальну вартість мережевої інфраструктури. При цьому, ціна стекованих комутаторів хоч і вище, порівняно зі звичайними пристроями, але все ж таки виправдана.

Мінус комутаторів зі стекуванням

Попри безліч переваг світчів зі стекуванням, існують також і певні недоліки у даної технології:

  • Вартість. Побудова мережевої інфраструктури на свитках, що стекуються, обійдеться дорожче, ніж на звичайних, тому початкові інвестиції в обладнання потрібно закладати більш значні.
  • Складність первинного налаштування. Для запуску системи буде потрібний високий рівень підготовки мережевого інженера. Однак, наступна конфігурація буде займати набагато менше часу.
  • Сумісність. Пристрої різних виробників, які підтримують роботу в стеку, в більшості випадків будуть не сумісні між собою.
  • Відстань між пристроями. Внаслідок обмеженої довжини патч-кордів, комутатори зі стекування потрібно розташовувати в безпосередній близькості один від одного. Це може створювати проблеми у великих центрах обробки даних, де мережеві комутатори можуть бути розташовані на великій відстані один від одного.
  • Зниження продуктивності при відмові. Коли один із комутаторів у стеку перестає функціонувати з будь-якої причини, решта пристроїв продовжує працювати, але загальна пропускна здатність мережі може впасти.

У яких випадках потрібно об'єднувати світчі у стек?

Ви можете замовити комутатор, що стекується для:

  • Розгалужених мереж, де задіяно багато комутаторів, що серйозно ускладнює процес адміністрування. Стеком можна керувати як одним логічним пристроєм, що дозволяє суттєво заощадити час.
  • Підвищення надійності та відмовостійкості мережі. У разі відмови одного пристрою в стеку інші продовжуватимуть обробляти трафік.
  • Розширення та масштабування. Коли мережа швидко розширюється, для додавання портів під нове обладнання достатньо підключити до роботи в стеку ще один світильник.

Купити стекований комутатор у Києві та Україні

В інтернет-магазині Nexen Ви знайдете великий асортимент стекових комутаторів від брендів зі світовим ім'ям. Всі мережеве обладнання поставляється безпосередньо від офіційних дистриб'юторів в Україні, а це гарантує Вам якість та гарантійне обслуговування від виробника.

Купити стекований комутатор у Києві можна в нашому офісі. Перед приїздом повідомте, будь ласка, про свій намір менеджеру за телефоном або залиште заявку на сайті заздалегідь. Для клієнтів з інших міст України ми організуємо доставку кур'єрською компанією «Нова Пошта». Можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок.