В робочі дні з 9:00 по 19:00

Комутатори, що налаштовуються (Smart)


Найдоступніший вибір для переходу на 10 Гігабіт Серія гібридних Smart L2+ комутаторів XGS1930 являє собою нові Smart ком..
62 129.00грн.
Немає відгуків

Найдоступніший вибір для переходу на 10 Гігабіт Серія гібридних Smart L2+ комутаторів XGS1930 являє собою нові Smart ком..

Простий та високопродуктивний Smart-комутатор для мереж малого бізнесу Zyxel GS1900-10HP — PoE-комутатор зі Smart-керува..
5 640.00грн.
Немає відгуків

Простий та високопродуктивний Smart-комутатор для мереж малого бізнесу Zyxel GS1900-10HP — PoE-комутатор зі Smart-керува..

Серія Zyxel GS1900 Series - це потужна лінійка 8/10/24/48-портових комутаторів у компактному настільному та стійковому к..
6 435.00грн.
Немає відгуків

Серія Zyxel GS1900 Series - це потужна лінійка 8/10/24/48-портових комутаторів у компактному настільному та стійковому к..

Спеціалізований комутатор для систем відеоспостереження Zyxel представляє новий некерований комутатор GS1300, який був р..
42 279.00грн.
Немає відгуків

Спеціалізований комутатор для систем відеоспостереження Zyxel представляє новий некерований комутатор GS1300, який був р..

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Компромісним рішенням між дорогим керованим пристроєм і малофункціональним некерованим світчем є комутатор, що настроюється. Такий прилад підходить для експлуатації в умовах локальної мережі як на великих, так і на малих підприємствах.

Smart комутатори

Smart комутатор - пристрій, що налаштовується, керований через вебінтерфейс. Він підтримує велику кількість функцій, що дозволяє налаштувати пріоритети для трафіку. При цьому використання Smart пристрою не потребує професійних навичок та кваліфікації програміста. Експлуатація досить проста, встановлення додаткового програмного забезпечення не потрібне.

Переваги мережних комутаторів, що налаштовуються

Популярність мережних комутаторів, що настроюються, обумовлена перевагами даного виду обладнання:

 • Доступна вартість пристрою. Ціна Smart комутатора дешевша за керований аналог. При цьому функціонал його суттєво ширший, ніж у бюджетного некерованого пристрою.
 • Універсальність. Світчі, що настроюються, відмінно себе показують як для малих, так і великих мереж, але найбільш ефективні вони для мережевих каналів середнього розміру.
 • Великий функціонал. У пристроях, що настроюються, немає ніяких вузькоспеціалізованих опцій - тільки найнеобхідніше. Внаслідок цього вони зручні та не створюють жодних проблем в обслуговуванні. Користувачеві не потрібні глибокі технічні знання, щоб працювати з таким обладнанням (на відміну від керованих мережевих комутаторів).
 • Простота адміністрування. Щоденне обслуговування пристрою не передбачає залучення спеціалістів. Професійна допомога потрібна виключно за необхідності ремонту.

Різновиди комутаторів Web Smart

Доступні дві категорії пристроїв, що настроюються. У лінійці комутаторів Web Smart є такі різновиди:

 1. Комутатори Easy Smart. Такий вибір є ідеальним для домашньої експлуатації або використання приладу в умовах невеликого офісу. Прилад підтримує найпопулярніші функції (VLAN, QoS). Також мережевий світч Easy Smart має частину функціонала пристроїв другого рівня (дзеркалування портів або IGMPSnooping).
 2. Smart комутатори. Вони підтримують набагато більше функцій Layer 2, зокрема ACL, Spanning Tree. Вони керуються через Telnet, вебінтерфейс, SSH. Пріоритезація трафіку в таких системах більш просунута та ефективна.

Як вибрати Smart комутатор?

Перед тим, як замовити комутатор, варто визначити, які характеристики обладнання будуть найбільш затребувані в роботі. Можуть бути важливими такі характеристики:

 • Кількість портів. Smart світч може бути оснащений різною кількістю роз'ємів. Їх може бути від 4 до 54. З урахуванням передбачуваної кількості пристроїв, які будуть підключені, слід вибирати при покупці.
 • Швидкісні параметри. Передача інформації може виконуватись із різною швидкістю. Сьогодні відбувається поступовий перехід на 10-гігабайтний Ethernet, але у багатьох компаніях все ще використовують канал Fast Ethernet. Підбираючи техніку слід орієнтуватися, виходячи з особливостей мережі.
 • Наявність PoE. Switch, що настроюється, може бути оснащений PoE портами. Така технологія забезпечує передачу єдиним кабелем як пакетів трафіку, а й живлення на підключені пристрої. Комутатори з PoE портами використовуються в роботі IP-камер спостереження, IP-телефонії. Система дозволяє розміщувати обладнання у місцях, де недостатньо розеток для живлення від мережі.
 • Обладнання SFP-портами. Вони дозволяють прискорити передачу даних та підвищити надійність використання завдяки можливості підключення до switch не тільки крученої пари, а й оптоволокна.
 • Енергоефективність. Економне енергоспоживання - один з факторів, що заслуговують на увагу. Варто віддати перевагу моделям, що підтримують перехід портів в режим сну при тривалій відсутності підключення і трафіку. З цією метою для smart світчів розроблено технологію Energy Efficient Ethernet (EEE).
 • Тип установки. Обладнання може розміщуватись різними способами. Є моделі, які підходять для настільного монтажу. При необхідності встановлення приладу в 19-дюймову стійку слід віддати перевагу обладнаному спеціальними «вушками» пристрою. Такі конструкції, як правило, відповідають ширині 19 дюймів.

Купити комутатор, що настроюється в Києві та Україні

Наш інтернет-магазин співпрацює з найкращими виробниками телекомунікаційної техніки. Тому у нас Ви можете замовити світч, що настроюється, за найвигіднішою ціною в Україні. До Львова, Вінниці, Житомира, Херсона та інших міст України ми відправляємо товари службою доставки «Нова Пошта».

За бажання купити Smart комутатор у Києві можна самовивозом. Щоб отримати замовлення самостійно, рекомендується заздалегідь зв'язатися з менеджером, щоб забезпечити наявність товару на складі у потрібний час. Кваліфіковані фахівці допоможуть з вибором та проконсультують з технічних особливостей товару.

Популярні питання

☑️ Що таке Smart комутатор?
Smart комутатор - це обладнання, яке займає проміжне положення між керованими та некерованими світчами. Він надає початковий рівень керування та налаштувань, але обмежений у функціоналі порівняно з повністю керованими моделями. Така техніка ідеально підходить для середніх та малих мереж, де потрібна гнучкість, але не обов'язковий повний контроль над усіма функціями.
☑️ Які функції доступні в Smart комутаторах?
Зазвичай вони підтримують налаштування VLAN, QoS, дзеркалювання портів, обмеження швидкості та базові функції безпеки.
☑️ Що вибрати – Smart або керований світч?
Це залежить від вимог до обладнання та бюджету. Якщо Вам потрібні елементарні налаштування і базовий функціонал, але не вимагається повний контроль над усіма функціями комутатора, Вам підійде модель, що налаштовується. Якщо ж необхідні розширені функції керування та безпеки, вища продуктивність та гнучкість, тоді варто розглянути керовані моделі.
☑️ Чи можна використовувати Smart світч разом з керованими та некерованими в одній мережі?
Поєднання різних типів комутаторів дозволяє створити гнучку та оптимальну мережеву інфраструктуру. При цьому, важливо переконатися, що всі комутатори сумісні один з одним та з пристроями, які будуть підключені до мережі.