В робочі дні з 9:00 по 19:00

Зарядна станція EcoFlow DELTA Mini (DELTAmini-EU)

Виробники EcoFlow
Модель: DELTAmini-EU
Артикул: 230003
34 400.00грн.
В наявності
> Важливо! < span>Спосіб підключення зарядних станцій методом 'ВИЛКА-ВИЛКА' - Заборонено! Станція налаштована за замовчуванням. Змініть налаштування граничних показників заряду та розряду зарядної станції через мобільний додаток. Три простих способи заряджання Сонячні панелі Використовуй...>

Важливо!

< span>Спосіб підключення зарядних станцій методом 'ВИЛКА-ВИЛКА' - Заборонено!

Зарядна станція EcoFlow DELTA mini (882 Вт·ч)

Візьміть із собою Дельта Міні, і ваші пристрої завжди будуть заробляти яжені. Ємність DELTA mini 882 Вт*ч ідеально підходить у разі відключення електрики, для відпочинку на природі та роботи.

Наша найлегша DELTA

Це потужність, яку ви можете взяти з собою і використовувати скрізь, де немає під рукою розетки.

Потужна електроніка

Потужність DELTA mini в 1400 Вт обслуговує 90% електроніки. Це число можна збільшити до 1800 Вт, і ваші тостер, пилка, фен та інші прилади почнуть працювати від батарей.

Забезпечте живлення до 12 пристроїв за допомогою великої кількості стандартних розеток, розеток USB та розеток постійного струму.

Повна зарядка за 1 ,6 години

При включеному X-Stream DELTA mini заряджається в 3-4 рази швидше, ніж інші портативні електростанції. Швидша зарядка означає менший час простою і більше часу на виконання роботи. Більше можливостей відкривається, коли ви берете з собою до 12 пристроїв потужністю 1400 Вт, будь то професійні пристрої або пристрої для дому.


Заряджайте швидше

DELTA mini споживає до 300 Вт від сонячних батарей для повної зарядки за 3-6 годин. Крім того, при зарядженні від мережі пристрій може заряджатися з 0 до 100% за 96 хвилин.

Додаток EcoFlow показує, скільки сонячної енергії ви споживаєте і скільки ват споживають ваші пристрої. Підключіться до Інтернету та керуйте цим звідки завгодно.

Чому портативна зарядна станція не заряджається до 100% і розряджається лише до 20%?

>
  • Станція налаштована за замовчуванням. Змініть налаштування граничних показників заряду та розряду зарядної станції через мобільний додаток.

Три простих способи заряджання

  • Сонячні панелі

Використовуйте сонячну енергію, з'єднавши до двох сонячних панелей потужністю 160 Вт, і повністю зарядіться всього за 4-8 годин.

  • Автомобільна зарядка

Збираєтеся в подорож? Заряджайте DELTA mini по дорозі від автомобільної розетки. змінного струму для швидкого заряджання від 0 до 80% менше ніж за 1 годину із зарядкою X-Stream.

Що в коробці< /p>

  1. EcoFlow DELTA mini
  2. Кабель DC 5521 - DC 5525
  3. Зарядний кабель змінного струму
  4. Автомобільний зарядний кабель
  5. Посібник із використання
< p>

< /tr>
Ємність 882 Вт⋅годину
Потужність 1400 Вт⋅годину (сплеск до 2100)
Вага 10.7 кг
Тип батареї NCM – літій-іонний акумулятор
Гарантія 2 роки
Мобільний додаток Так
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.