В робочі дні з 9:00 по 19:00

Wi-Fi роутер Linksys WRT3200ACM

Виробники Linksys
Модель: WRT3200ACM
Артикул: 220268
9 825.00грн.
Немає в наявності
Принесіть надшвидкий AC Wi-Fi у ваш будинок з одним і лише WRT3200ACM MU-MIMO з відкритим вихідним кодом Wi-Fi Router. Обладнаний технологією Tri-Stream 160 та преміум-MU-MIMO, цей маршрутизатор з відкритим вихідним кодом забезпечує швидкість та безперебійну дводіапазонну швидкість Wi-Fi на декілько...
Характеристики
...Принесіть надшвидкий AC Wi-Fi у ваш будинок з одним і лише WRT3200ACM MU-MIMO з відкритим вихідним кодом Wi-Fi Router. Обладнаний технологією Tri-Stream 160 та преміум-MU-MIMO, цей маршрутизатор з відкритим вихідним кодом забезпечує швидкість та безперебійну дводіапазонну швидкість Wi-Fi на декількох пристроях одночасно.

WRT3200ACM, оснащений інноваційною технологією Tri-Stream 160, забезпечує незайману, екстремальну швидкість Wi-Fi, яка ніколи не відстає. Tri-Stream 160, не доступний на інших маршрутизаторах Wi-Fi, ефективно подвоює пропускну здатність смуги 5 ГГц для забезпечення високої продуктивності даних з ультрашвидкою швидкістю 2,6 Гбіт/с Wi-Fi.

Сертифікація динамічної вибірки частоти (DFS) дозволяє використовувати як Tri-Stream160 на чатоте 160 МГц, але й у 3 разу збільшує кількість каналів, доступних на 80 МГц. Таким чином, ваш роутер може працювати в середовищі з найменшим джерелом перешкод

WRT3200ACM, оснащений двоядерним процесором корпоративного рівня, забезпечує обчислювальну потужність, необхідну для роботи з найважчим трафіком і забезпечує найменшу затримку. Результатом є швидка, чуйна домашня мережа, яка ніколи не відстає.

Маршрутизатор WRT3200ACM обладнаний чотирма портами Gigabit-Ethernet, що забезпечують швидкість до 10 разів швидше за стандарт Fast Ethernet. Для відтворення потокового відео або надсилання великих файлів по мережі на високій швидкості, просто підключіть флеш-накопичувач до порту USB 3.0 або зовнішній пристрій SATA до унікального порту ESATA. Для друку або роботи з більш дрібні файли, порт ESATA також може бути використаний як порт USB 2.0.

WRT3200ACM має чотири високопродуктивні зовнішні регульовані антени, які забезпечують сильне та надійне покриття по всьому будинку. Унікальна технологія рознесення антен допомагає вашому ноутбуку, планшету, смартфону та іншим підключеним пристроям досягти оптимальної продуктивності, де б у будинку вони не знаходилися. Антени збільшують покриття як на частоті 2,4 ГГц, так і на 5 ГГц, забезпечуючи одночасно і без затримок онлайн-ігри, завантаження файлів та відтворення потокового відео.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Роутери з USB, Двохдіапазонні Wi-Fi роутери