В робочі дні з 9:00 по 19:00

Wi-Fi роутер Linksys EA7500

Виробники Linksys
Модель: EA7500
Артикул: 220262
4 075.00грн.
Немає в наявності
Маршрутизатор Linksys R75 MAX-STREAM AC1900 WiFi 5 (EA7500V3) підтримує технологію MU-MIMO - останнє досягнення в області безперервних одночасних підключень Wi-Fi. Такі пристрої, як медіаплеєри HD, телевізори з роздільною здатністю 4K, планшети та ігрові консолі, використовують велику пропускну здат...Маршрутизатор Linksys R75 MAX-STREAM AC1900 WiFi 5 (EA7500V3) підтримує технологію MU-MIMO - останнє досягнення в області безперервних одночасних підключень Wi-Fi.

Такі пристрої, як медіаплеєри HD, телевізори з роздільною здатністю 4K, планшети та ігрові консолі, використовують велику пропускну здатність. Але з технологією MU-MIMO (Multi-User, Multi-Input, Multi-Output) MAX-STREAM AC1900 відправляє розширений Wi-Fi на кілька пристроїв одночасно і з однаковою швидкістю. Вся ваша сім'я може грати, транслювати та працювати одночасно, без затримок або буферизації - зі швидкістю до 2 разів вищою, ніж у маршрутизатора без MU-MIMO.

Насолоджуйтесь комбінованою швидкістю Wi-Fi до 1, 9 Гбіт/с

Наш розрахований на багато користувачів MIMO-маршрутизатор MAX-STREAM AC1900 пропонує два виділених діапазону Wi-Fi, які забезпечують комбіновану швидкість до 1,9 Гбіт/с. Це також дозволяє зробити ваш час в мережі більш ефективним: просто призначте дії з високою пропускною здатністю, такі як потокове відео 4K, високошвидкісний діапазон 5 ГГц, а основні дії, такі як електронна пошта, залиште діапазон 2,4 ГГц.

Потужний процесор для підвищеної продуктивності

Насолоджуйтесь динамічними діями по Wi-Fi, такими як розраховані на багато користувачів онлайн-ігри, з MAX-STREAM AC1900. Оснащений двоядерним процесором, він здатний обробляти три одночасні потоки даних. Це призводить до підвищення продуктивності Wi-Fi та вищої швидкості Wi-Fi для більшої кількості пристроїв. пристроїв та обмінюйтеся файлами зі швидкістю, що в 10 разів перевищує швидкість Fast Ethernet з чотирма портами Gigabit Ethernet. Підключіть пристрій та швидко передавайте файли. Або поділіться пристроями, такими як принтери, у своїй мережі Wi-Fi, використовуючи порт USB 3.0.

Покращена швидкість і діапазон Wi-Fi за допомогою Beamforming

Направляйте сигнали Wi-Fi на кожний з ваших мобільних пристроїв для збільшення потужності сигналу та покриття за допомогою нашого маршрутизатора Wi-Fi MAX-STREAM за допомогою технології Beamforming. Грайте у відеоігри, слухайте музику, перевіряйте електронну пошту, робіть покупки в Інтернеті, транслюйте HD-фільми та багато іншого, не турбуючись про пропадання сигналів.

Alexa для керування Wi-Fi

За допомогою Alexa ви можете легко керувати доступом до Wi-Fi для пристроїв та окремих людей у будинку, відволікаючи увагу від екранів та повертаючись до того, що важливо. Вимовте такі команди, як «Алекса, вимкни Wi-Fi Тіммі», коли настав час обіду, або «Алекса, включи гостьовий Wi-Fi», коли до вас прийшли люди.

Налаштуйте та керуйте вашим домашнім Wi-Fi у будь-який час, у будь-якому місці

За допомогою програми Linksys Smart Wi-Fi ви можете віддалено контролювати домашній Wi-Fi та керувати ним за допомогою смартфона або планшета.

  • Гостьовий доступ: створіть окрему захищену паролем мережу Wi-Fi місткістю до 50 гостей і легко поділіться паролем.
  • Батьківський контроль: Забезпечте безпечний доступ до Інтернету для ваших дітей, навіть коли ви знаходитесь далеко від дому. Обмежуйте доступ до неприйнятного або відволікаючого контенту, контролюйте використання і блокуйте доступ певних пристроїв в Інтернет.
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Двохдіапазонні Wi-Fi роутери