В робочі дні з 9:00 по 19:00

Комутатор UniFi Switch 16 XG (US-16-XG)

Виробники Ubiquiti
Модель: US-16-XG
Артикул: 220368
23 745.00грн.
Немає в наявності
UnifiSwitch 16-XG від компанії Ubiquiti відноситься до керованих оптоволоконних 10-ти гігабітних комутаторів, що обладнані 12-ма портами SFP і 4-ма портами RJ45 10GBASE-T. Комутатор цієї моделі відноситься до лінійки Unifi, а значить з його застосуванням можна розгортати нову мережу або ж просто роз...


UnifiSwitch 16-XG від компанії Ubiquiti відноситься до керованих оптоволоконних 10-ти гігабітних комутаторів, що обладнані 12-ма портами SFP і 4-ма портами RJ45 10GBASE-T. Комутатор цієї моделі відноситься до лінійки Unifi, а значить з його застосуванням можна розгортати нову мережу або ж просто розширити вже створену. комутатором. Він створений для забезпечення надійної продуктивності та інтелектуального перемикання у тих мережах, де фігуруватиме підвищена пропускна спроможність. У комутатор цієї моделі вкладено різноманітні типи функції, а також протоколи комутації для адміністратора рівня Layer 2, а ось маршрутизація рівня Layer 3.

Застосовувати US‑16-XG можна відразу ж у парі з Unifi Switch і десяти гігабітним роутером за допомогою портів SFP. До того ж можна застосовувати з різними мережевими сховищами на кшталт Network-Attached Storage, оскільки є порти 10G RJ45. портів. При передачі втрати пакетів неможливі.

Unifi-Switch 16-XG UBNT забезпечує продуктивність найвищого рівня з мінімально можливими затримками у вигляді агрегаційного комутатора. Підключається по мідному або оптоволоконному кабелю. Для оптоволоконних мереж можна скористатися 12 портами SFP, а для RJ45 доступні 4 порти з технологією 10GBASE-T. Для стандартного підключення зі швидкістю 10 Гбіт/секунду рекомендується використовувати LAN кабель не нижче 6-ї категорії та роз'єми типу RJ45. Досвідчений адміністратор може використовувати інтерфейс командного рядка за допомогою послідовного консольного порту, SSH та Telnet.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Комутатори Ubiquiti