В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор UniFi Security Gateway (USG)

Виробники Ubiquiti
Модель: USG
Артикул: 220346
4 850.00грн.
Під замовлення
Міжмережевий екран Ubiquiti UniFi Security Gateway (USG) Модель Ubiquiti UniFi Security Gateway (USG) поєднує в собі переваги маршрутизатора та міжмережевого екрана, об'єднані в єдиному економічно вигідному пристрої. Обладнання працює під керуванням фірмової системи UniFi Enterprise та розширює її п...
Характеристики
...


Міжмережевий екран Ubiquiti UniFi Security Gateway (USG)

Модель Ubiquiti UniFi Security Gateway (USG) поєднує в собі переваги маршрутизатора та міжмережевого екрана, об'єднані в єдиному економічно вигідному пристрої. Обладнання працює під керуванням фірмової системи UniFi Enterprise та розширює її прикладні можливості.

Модель USG виконує функції потужного міжмережевого екрану, підтримує розширені протоколи та алгоритми для підвищення безпеки мережі та даних. UniFi Security Gateway може створювати сегменти віртуальної мережі для безпеки та управління мережним трафіком. Реалізовано підтримку VPN типу «мережа-мережа» для захисту та шифрованої передачі особистих даних під час роботи в глобальній мережі Інтернет. Протокол QoS надає найвищий пріоритет відео- та голосовому трафіку, що дозволяє передавати без затримки даний (відеотрансляції, IP-телефонія тощо).

Пристрій керується та працює за допомогою інтуїтивно зрозумілого контролера UniFi, який дозволяє легко проводити виявлення мережевого обладнання та забезпечує безпечний зв'язок з ним. Контролер UniFi володіє вдосконаленим інтерфейсом користувача, з логічно обґрунтованими зв'язками між функціями, інтуїтивно зрозумілою навігацією, надає широкі можливості управління практично необмеженою кількістю підключених точок доступу, потужний набір функцій управління мережею, моніторингу, статистики та аналітики. міжмережевого екрану USG представлена двоядерним центральним процесором Dual-Core MIPS64 зі стандартною апаратною акселерацією, номінальною тактовою частотою 500 МГц, об'ємом пам'яті ОЗУ 512 Mб DDR2 RAM та сховищами даних 2 Гб Flash. Його можливості дозволяють на мережевому рівні Layer-3 передавати понад 1 мільйон пакетів в секунду розміром 64 Кб, для пакетів даних розміром 512 Кб і більш пропускну здатність досягає 3 Гбіт/с.

Пристрій обладнаний трьома портами Ethernet 10/ 100/1000 Мбіт/с, для обміну даними з консольним пристроєм передбачено послідовний порт RJ-45. Дані про роботу кожного порту відображені світлодіодною індикацією.

Для живлення електроенергією міжмережевий екран потребує джерела постійного струму напругою від 9В до 24В, для цього в комплект поставки включений адаптер 12В/1A. Максимально споживана потужність моделі 7 Вт.

Корпус UniFi Security Gateway виготовлений із пластику білого кольору, на верхній панелі розташований фірмовий світлодіодний індикатор статусу пристрою у формі прямокутника. Габаритні розміри обладнання становлять 135x135x 28.3 мм, вага 366 грам. Міжмережевий екран монтують на стіну або встановлюють горизонтальну поверхню. Допускається робота при температурі повітря від -10С до 45С і вологості в діапазоні 10...90%. Security Gateway (USG) за ціною виробника та отримати фірмове сервісне обслуговування та технічну підтримку відповідно до стандартів Юбік'юті, звертаються до компанії «Сетевуха» (м. Київ), яка представляє Ubiquiti Networks в Україні.

Покупку можна здійснити в офісі «Сетевухи» або на сайті її інтернет-магазину, з доставкою товару до покупця в будь-який населений пункт України. моменту його покупки.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Маршрутизатори Ubiquiti