В робочі дні з 9:00 по 19:00

Точка доступу UniFi LTE Pro (U-LTE-Pro) Ubiquiti Networks

Виробники Ubiquiti
Модель: U-LTE-Pro
Артикул: 220482
14 500.00грн.
Під замовлення
За допомогою UniFi Redundant WAN PRO over LTE Ви зможете створити резервний канал доступу до Internetу за рахунок бездротового LTE з'єднання з оператором стільникового зв'язку. З U-LTE-Pro-EU не буде перебоїв у роботі систем, яким важливий доступ до Internetу. інші відділи, яким необхідний доступом ...За допомогою UniFi Redundant WAN PRO over LTE Ви зможете створити резервний канал доступу до Internetу за рахунок бездротового LTE з'єднання з оператором стільникового зв'язку. З U-LTE-Pro-EU не буде перебоїв у роботі систем, яким важливий доступ до Internetу. інші відділи, яким необхідний доступом до Internet. Не можна відправити імейл, переглянути замовлення, дізнатися про наявність товарів та багато іншого. І щоб такого не траплялося, необхідний резервний канал. У його створенні допоможе пропонований нами пристрій виробництва Ubiquiti. Стабільність сигналу дуже важлива для ресторанів, кафе та будинків відпочинку.

Дана модель UniFi Redundant WAN PRO over LTE призначена саме для Європи. Тому можна встановлювати сім-картки формату Nano SIM. Реалізовано підтримку частотних діапазонів WCDMA і LTE.

Автоматичне перемикання меду основним та резервним каналом здійснює UniFi Network Controller. Контролер самостійно координує спільну роботу U-LTE-Pro-EU з UniFi Dream Machine або UniFi Security Gateway.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Wi-Fi точки доступу Ubiquiti