В робочі дні з 9:00 по 19:00

Комутатор U Fiber OLT (UF-OLT)

Виробники Ubiquiti
Модель: UF-OLT
Артикул: 220390
73 985.00грн.
В наявності на складі
Оптичний лінійний термінал Ubiquiti UFiber UF-OLT Оптичний лінійний термінал Ubiquiti UFiber (UF-OLT) підтримує до 128 абонентських пристроїв CPE ONU на порт GPON з фізичними зв'язками на відстані до 20 км. > Термінал OLT має: вісім портів GPON (2.488 Gbps TX/ 1.244 Gbps RX на порт) використовуютьс...Оптичний лінійний термінал Ubiquiti UFiber UF-OLT

Оптичний лінійний термінал Ubiquiti UFiber (UF-OLT) підтримує до 128 абонентських пристроїв CPE ONU на порт GPON з фізичними зв'язками на відстані до 20 км.

>

Термінал OLT має:

 • вісім портів GPON (2.488 Gbps TX/ 1.244 Gbps RX на порт) використовуються для підключення ліній GPON;
 • два оптичні порти SFP 1G /10G – для оптоволоконних ліній;
 • порт RJ45 Gigabit Ethernet – для підключення персонального комп'ютера;
 • консольний послідовний порт RJ45 – для підключення командно-лінійного інтерфейсу CLI.
 • Варіанти управління, крім командного рядка, включають використання інтерфейсу UFiber або UNMS – глобального контролера Ubiquiti Networks, що дозволяє отримувати доступ до кількох пристроїв з будь-якої точки світу, де є доступ до мережі Інтернет.

  Загальна кількість одночасних клієнтів ONU може досягати 1024 підключень.

  Обчислювальна я частина моделі представлена центральним двоядерним процесором MIPS 1004Kc Dual-Core з номінальною тактовою частотою 880 МГц, системною пам'яттю 512 Mб DDR3, 512 Mб NAND.

  Світлодіодна індикація портів відображає їх актуальний статус. Передбачено можливість постачання електроенергією від джерела змінного струму напругою від 100В до 240В за допомогою модульного блоку живлення потужністю 100Вт. Конструкція блоку дозволяє виконувати «гарячі заміни», що унеможливлює припинення роботи пристрою у разі виходу з ладу/аварії одного з модулів. Також передбачена можливість використання модульного блоку для живлення від зовнішнього джерела постійного струму, що придбавається окремо. роботи терміналу необхідний трансівер Single Fiber, SM SC/UPC, 20 km, 1490 nm TX/1310 nm RX, ITU-T G984.2 Class B. :

  • операційна система Linux, Mac OS X або Microsoft Windows 7/8/10;
  • веб-браузер: Google Chrome (інші браузери можуть мати обмежену функціональність).< /li>

  Також потрібно забезпечити наявність сумісних приймачів PON SFP та SFP з відповідними волоконно-оптичними кабелями.

  Модель призначена для роботи в 19-дюймовій телекомунікаційній стійці з мінімальною висотою 1U. Габаритні розміри корпусу 442,4x285,6x43,7 міліметра, вага 4,40 кілограма.

  Пристрій працює при температурі повітря -10С… 40С та вологості від 10% до 90%.

  Де купити оптичний лінійний термінал Ubiquiti UFiber (UF-OLT) в Україні

  В Україні оптичний лінійний термінал Ubiquiti UFiber (UF-OLT) можна купити у компанії «Сетевуха» (м. Київ), представника Юбік'юті.< /p>

  «Сетевуха» пропонує купити обладнання Юбік'юті за ціною виробника.

  Можлива покупка як на сайті компанії, так і в магазині в м. Києві, працює служба доставки по Україні.

  Фахівці «Сетевухи» допоможуть підібрати комплект обладнання для мереж GPON, який не вистачає або вийшов із ладу компонент. Працюють служби сервісу та технічної підтримки.

  Гарантійний термін експлуатації оптичного лінійного терміналу Ubiquiti UFiber (UF-OLT) складає 12 місяців з моменту його покупки.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Комутатори Ubiquiti