В робочі дні з 9:00 по 19:00

Серверна пам'ять HP 16 GB 836220-B21

Виробники HP
Модель: 836220-B21
Артикул: 229558
14 680.00грн.
Під замовлення
Технологія HP SmartMemory дозволяє ідентифікувати та перевіряти пам'ять, що використовується для серверів серії HP ProLiant Gen8, на відповідність стандартам HP. Таким чином, ви встановлюєте тільки ті модулі, які пройшли суворі перевірки НР для забезпечення оптимальної та надійної продуктивності. Пе...Технологія HP SmartMemory дозволяє ідентифікувати та перевіряти пам'ять, що використовується для серверів серії HP ProLiant Gen8, на відповідність стандартам HP. Таким чином, ви встановлюєте тільки ті модулі, які пройшли суворі перевірки НР для забезпечення оптимальної та надійної продуктивності.

Перевірка модулів пам'яті для сервера серії HP ProLiant на відповідність найвищим стандартам продуктивності. Більшість сторонніх постачальників не надають таких можливостей або неспроможні протестувати модулі пам'яті лише на рівні конкретної платформи. HP SmartMemory — це гарантія того, що на вашому сервері встановлена оперативна пам'ять рівня 1.

Завдяки SmartMemory ви можете використовувати розширені можливості для підвищення продуктивності ПЗП.
При використанні разом із Systems Insight Manager (SIM) технологія SmartMemory забезпечує попереджувальне виявлення помилок. Якщо в одному з модулів DIMM є ознаки потенційного збою, SIM повідомляє про це, щоб ви могли замінити несправний модуль за гарантією і запобігти простому серверу.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.