В робочі дні з 9:00 по 19:00

Роутер Linksys E5350

Виробники Linksys
Модель: E5350
Артикул: 220258
1 715.00грн.
Немає в наявності
Тепер кожен будинок може насолоджуватися потужністю технології WiFi 5. Двохдіапазонний WiFi 5-маршрутизатор Linksys E5350-EU забезпечує підвищену швидкість, дальність та безпеку для всіх ваших мережевих потреб. Завдяки швидкості до 2,3 разів вище, ніж у WiFi 4, ви зможете швидко передавати потокове ...
Характеристики
...Тепер кожен будинок може насолоджуватися потужністю технології WiFi 5. Двохдіапазонний WiFi 5-маршрутизатор Linksys E5350-EU забезпечує підвищену швидкість, дальність та безпеку для всіх ваших мережевих потреб. Завдяки швидкості до 2,3 разів вище, ніж у WiFi 4, ви зможете швидко передавати потокове відео у форматі HD, переглядати веб-сторінки, переглядати електронну пошту, грати, переглядати та спілкуватися в чаті.

Завдяки виділеним смугам частот 2,4 ГГц і 5 ГГц дводіапазонний маршрутизатор WiFi 5 AC1000 подвоює смугу пропускання, щоб максимально збільшити пропускну здатність за мінімальних перешкод. Результатом є стабільне та надійне з'єднання між усіма вашими пристроями.

Цей маршрутизатор використовує установку на основі браузера, для якої не потрібен компакт-диск. Використовуючи iPad, планшет, смартфон або комп'ютер, ви можете бути у мережі за лічені хвилини.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Роутери з підтримкою VPN, Двохдіапазонні Wi-Fi роутери