В робочі дні з 9:00 по 19:00

QNAP TS-431XEU-8G

Виробники QNAP
Модель: TS-431XEU-8G
Артикул: 222674
39 710.00грн.
Під замовлення
TS-431XeU – це високопродуктивний мережевий накопичувач із малими габаритами великою ємністю зберігання. Оснащений операційною системою QTS для мережних накопичувачів QNAP, пристрій ідеально підійде для резервного копіювання даних, синхронізації файлів, безпечного віддаленого доступу, а також надійн...TS-431XeU – це високопродуктивний мережевий накопичувач із малими габаритами великою ємністю зберігання. Оснащений операційною системою QTS для мережних накопичувачів QNAP, пристрій ідеально підійде для резервного копіювання даних, синхронізації файлів, безпечного віддаленого доступу, а також надійної особистої хмари.

  • Оптимізоване ядро Linux з підтримкою мультизадачності та багатовіконного графічного користувача інтерфейсу
  • Масштабоване сховище з розширеними можливостями та гнучкими опціями управління
  • Централізоване сховище даних, що забезпечує спільну роботу з файлами
  • Комплексні рішення для резервного копіювання та відновлення після аварій< /li>
  • Приватна хмара зі сховищем великої ємності та синхронізацією даних у стилі Dropbox
  • Додаткові можливості для малого та середнього бізнесу, у тому числі VPN-сервер, веб-сервер, сервер RADIUS тощо.
  • Комплексне рішення для відеоспостереження, що забезпечує цілодобовий контроль
  • Централізоване зберігання файлів, загальний доступ та резервне копіювання;

Малі габарити для великих можливостей

У порівнянні з традиційним NAS з чотирма дисковими відсіками TS-431XeU має глибину всього 291 мм. TS-431XeU відмінний вибором для малогабаритних шаф, а в разі використання стандартних стійок простір можна використовувати для прокладання кабелів або вентиляції. p align='justify'> p>Менеджер зберігання QTS має в арсеналі простий інструмент для створення миттєвих знімків і відновлення даних у будь-який момент часу, щоб максимально знизити ймовірність втрати важливих даних розміщених на накопичувачі. Ви можете робити знімки Volume/LUN'ів (до 256 знімків на тому чи LUN, максимум до 1024 знімків на NAS) та здійснювати реплікацію Volume/LUN-знімків на віддалений сервер, копіюючи лише зміни джерела, або швидко створити точну копію локального тому, вибравши з архіву потрібний знімок без необхідності переривання поточних операцій системи. Опціонально, можна налаштувати створення знімків за розкладом, до планових операцій через RTRR/rsync, навіть якщо з файлами зараз працюють.

Упевнена робота в режим 24/7

Модель бізнес класу TS-431XeU була спеціально розроблена для роботи в цілодобовому режимі. Підтримка різних конфігурацій RAID та можливість гарячої заміни дисків гарантує безперервну роботу критично важливих сервісів. Технологія захисту RAID масиву запобігає втраті даних при випадковому видаленні справного диска в режимі відновлення масиву. Ефективність і безперебійність також забезпечують 4 LAN порту Gigabit Ethernet в режимі транкінгу або відмовостійкості. VJBOD (Віртуальний JBOD), що дозволяє використовувати вільний простір одного або декількох інших мережних накопичувачів QNAP. Можна монтувати iSCSI LUN від інших сховищ на TS-431XeU як локальні диски, організувати віртуальні пули та томи, робити моментальні знімки, індексувати медіабібліотеки та навіть створювати віртуальні iSCSI LUN. Таким чином, VJBOD має на увазі централізоване використання та керування простором декількох накопичувачів QNAP на одному з них. LXC і Docker, дозволяючи використовувати кілька ізольованих систем Linux на мережному накопичувачі x63U, а також завантажувати програми з вбудованого магазину програм Docker Hub Registry.

QTS – простота, зручність та ефективність

Операційна система QTS відрізняється зрозумілим інтерфейсом, що робить роботу з мережним накопичувачем простіше та швидше. Ви з легкістю знайдете потрібні функції, зможете створити ярлики програм, що часто використовуються, переглядати системну інформацію в реальному часі. Підтримка мультизадачності дозволяє одночасно відкривати кілька вікон, працюючи паралельно з різними програмами. У веб-інтерфейсі системи є доступ до хмарних сервісів і таких просунутих функцій, як моментальні знімки дискових томів, керування iSCSI, станція віртуалізації та ін.

Рішення для резервних копій та відновлення< /h3>

Накопичувач пропонує гнучкі рішення щодо створення резервних копій для Windows і Mac користувачів, миттєві знімки (Volume&LUN), Snapshot Replica&Clone, рішення для відновлення після збоїв, що включають RTRR, Rsync, а також велику кількість популярних хмарних сервісів, таких як: Amazon Glacier, Azure Storage, Google Cloud Storage, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, AmazonDrive, Yandex Disk, Box та Amazon S3/OpenStack Swift/WebDAV – сумісні сервіси.

Комплексні засоби безпеки

У відкритому мережному середовищі дані бізнесу можуть стати об'єктом потенційної атаки хакерів. Модкль TS-431XeU включає цілу низку функцій забезпечення безпеки, таких, як доступ по шифрованому каналу, блокування по IP-адресі і т.д. Адміністратори ІТ можуть керувати правами кожного користувача до різних папок, запобігаючи таким чином несанкціонованого доступу до важливих файлів. поштовими скриньками та їх контактами, розкиданими по різних комп'ютерах, мобільних пристроях та облікових записах, досить проблематично, та й незручно, не кажучи вже про ситуацію, коли дані можуть і зовсім загубитися. З новими програмами QmailAgent і Qcontactz QNAP пропонує забути про всі ці проблеми, допомагаючи автоматично збирати та зберігати всю поштову та контактну інформацію централізовано і завжди і скрізь мати до неї доступ.

Qsirch — унікальний інструмент пошуку на NAS

Завдяки Qsirch на QNAP NAS можливий повнотекстовий пошук конкретних файлів, у тому числі документів, фільмів, пісень та фотографій. За допомогою алгоритму TF-IDF користувачі можуть отримати результати під час введення пошукового запиту та легко визначити файли у списку збігів за категорією та за допомогою попереднього перегляду. Пошук виконується також за ключовими словами у вмісті файлів. сумісних IP моделей камер, можливість розширення кількості каналів запису за допомогою ліцензій, запис звуку та відео, моніторинг камер у реальному часі та відтворення файлів з архіву. Власники iOS і Android мобільних пристроїв, завдяки додатку Vmobile, можуть мати доступ до зображень камер в реальному часі і переглядати архів, щоб завжди залишатися на зв'язку з об'єктом, що охороняється. Інша програма, під назвою Vcam, дозволяє перетворити ваш смартфон на мережеву камеру для миттєвого запису того, що відбувається у вас на очах і запису потоку на накопичувач.

Кросплатформовий доступ і централізоване зберігання

Накопичувач підтримує протоколи SMB/CIFS, NFS та AFP, які дозволяють користувачам спільно використовувати ресурси у Windows, Mac, Linux/UNIX платформах. Будь-які дані можуть централізовано зберігатися та бути під захистом завдяки вбудованому антивірусному рішенню. Робота з такими сервісами, як Windows AD та LDAP, дозволяють системному адміністратору гнучко конфігурувати права користувачів на вже існуючих серверах, або скористатися LDAP сервісами накопичувача. Накопичувач підтримує SAMBA версії 4 і може виступати як контролер домену Windows.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.