В робочі дні з 9:00 по 19:00

Проектор Optoma GT1070Xe (95.8ZF01GC3E)

Виробники Optoma
Модель: 95.8ZF01GC3E
Артикул: 221778
32 185.00грн.
В наявності на складі
Розсуваючи межі проекційного екрану Проектор GT1070Xe може бути розташований всього в метрі від проекційного екрана або стіни, при цьому розмір зображення буде дуже вражаючим: 100 дюймів. Цей компактний Full HD 1080p проектор ідеально підійде для динамічних ігрових програм, а також для перегляду тел...Розсуваючи межі проекційного екрану

Проектор GT1070Xe може бути розташований всього в метрі від проекційного екрана або стіни, при цьому розмір зображення буде дуже вражаючим: 100 дюймів. Цей компактний Full HD 1080p проектор ідеально підійде для динамічних ігрових програм, а також для перегляду телевізійних програм, спортивних трансляцій та кінофільмів. Передбачена можливість прямого підключення до смартфону або планшетного комп'ютера за допомогою вбудованого інтерфейсу MHL; ця функція зручна для ігор, перегляду потокового відео та фотографій відразу на великому екрані.

Короткофокусний об'єктив

Завдяки короткофокусному об'єктиву ви можете запроектувати вражаюче зображення розміром 100' на відстані всього за метр від проектора. Це дозволяє розміщувати проектор ближче до стіни, нівелюючи при цьому тінь. стискування; ідеально підходить для перегляду фільмів Blu-ray, HD-мовлення та відтворення відеоігор. кольоропередачі. Надійні та продуктивні проектори Optoma підійдуть для будь-якої мети та випадку. Домашні проектори здатні відтворювати колірну гаму стандарту Rec.709, міжнародного стандарту HDTV, щоб гарантувати вам кінематографічне зображення точно, як було задумано режисером. А також більш насичені кольори, які відмінно підходять для ігор та анімаційних фільмів. на підставі даних яскравості кожної рамки; створює надзвичайну високу контрастність. Яскраві сцени стають чіткими і ясними, а темні залишаються глибокими чорними з красивою світлотінню. будь-якого 3D джерела, включаючи 3D Blu-ray та інші новітні консолі. Підтримка формату 144 Гц (швидкість оновлення інформації на екрані) забезпечує рівне і гладке зображення без ефекту мерехтіння.

Два HDMI входи

Грайте у відео-ігри, транслюйте відео та ділитесь фотографіями на великому екрані, не виходячи з власного будинку. За допомогою двох входів HDMI можна легко підключитися до ігрової консолі, ресивера, ноутбука, ПК, програвача Blu-Ray або медіаплеєра за допомогою одного кабелю. Ви також можете перетворити його на Smart проектор, підключивши до нього HDMI адаптер, такий як Google Chromecast™, Amazon Fire TV, Apple TV™ або Roku® stick.

Ігровий режим< /p>

Ігровий режим оптимізує ваш проектор для блискавичного часу відгуку, максимальної контрастності та яскравості кольорів, для максимально чіткої передачі кожної деталі, давай можливість зосередитися на перемозі.

Вбудований динамік

Якісне відтворення аудіосигналу, простота підключення та налаштування, скорочення витрат: немає необхідності купувати дорогі зовнішні гучномовці.

24 кадри на секунду

< Більшість фільмів знімаються зі швидкістю 24 кадри на секунду. Щоб зберегти чистоту вихідного зображення, проектори Optoma здатні приймати джерела високої чіткості з частотою 24 кадри за секунду для відтворення фільмів точно так, як їх задумав режисер.

Режими ISF

Ця функція дозволяє зберегти відкалібровані налаштування денного та нічного режимів для вражаючого перегляду.

Автоматичне вимкнення

У випадку, якщо проектор залишено увімкненим, але не використовується, він вимикається автоматично – якщо протягом заданого періоду часу не отримує сигнал ззовні. Ця функція допомагає знизити витрати на енергоспоживання.

Моментальне повернення робочого стану

Функція миттєвого включення проектора дозволить заощадити Ваш час. Якщо вимкнено пристрій, проектор може бути вмикається знову.

Бездротова опція

Миттєво передавайте повний 1080p і 3D контент з програвача Blu-ray, приставки , ігрової консолі або AV-ресивера на проектор бездротової мережі за допомогою WHD200 (продається окремо). Це позбавить клопоту та зайвих витрат на встановлення довгих кабелів.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.