В робочі дні з 9:00 по 19:00

Комутатор Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM

Виробники MikroTik
Модель: CRS326-24S+2Q+RM
Артикул: 220076
21 500.00грн.
В наявності
Якщо ви працюєте зі суттєвим обсягом даних, наприклад, забезпечуєте підключення до Інтернету або працюєте з великим дата-центром, це пристрій — ідеальне оновлення для вашої системи. CRS326-24S+2Q+RM - наш перший продукт з QSFP+ портами на 40 Gbps для напрочуд швидкого та стабільного оптоволоконного ...Якщо ви працюєте зі суттєвим обсягом даних, наприклад, забезпечуєте підключення до Інтернету або працюєте з великим дата-центром, це пристрій — ідеальне оновлення для вашої системи. CRS326-24S+2Q+RM - наш перший продукт з QSFP+ портами на 40 Gbps для напрочуд швидкого та стабільного оптоволоконного підключення.

Світчем CRS326-24S +2Q+RM легко керувати – у нього є повнорозмірний USB порт для конфігурації та два блоки живлення. Геть несподівані перебої – система має працювати весь час, щоб ваші клієнти та колеги були задоволені.

Функція «подвійного завантаження» дозволяє вибрати одну з двох операційних систем - легендарну RouterOS з безліччю можливостей або простішу, але теж потужну SwOS. Для маршрутизації та інших функцій 3-го рівня використовуйте RouterOS. які допоможуть насолодитися потенціалом цього свитчу повною мірою у будь-якій конфігурації.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Комутатори з USB портами, Комутатори Layer 3, Керовані комутатори