В робочі дні з 9:00 по 19:00

IP-телефон Fanvil H5

Виробники Fanvil
Модель: H5
Артикул: 220524
4 800.00грн.
Під замовлення
Wi-Fi рішення для цілого будинку Немає нічого гіршого, ніж низька швидкість та нестабільне підключення. Halo – це єдина система бездротових модулів, яка забезпечує потужний сигнал Wi-Fi у кожному куточку будинку. Mesh-технологія Mercusys забезпечує швидке та стабільне підключення під час переміщення...Wi-Fi рішення для цілого будинку
Немає нічого гіршого, ніж низька швидкість та нестабільне підключення. Halo – це єдина система бездротових модулів, яка забезпечує потужний сигнал Wi-Fi у кожному куточку будинку. Mesh-технологія Mercusys забезпечує швидке та стабільне підключення під час переміщення по дому. Затримки та буферизація назавжди залишаться в минулому.Wi-Fi всюди
У порівнянні зі звичайним роутером, покриття якого зазвичай недостатньо для всіх кімнат, Halo H50G усуне зони з слабким Wi-Fi сигналом і гарантує стабільність та високу швидкість підключення у всьому будинку (площа покриття до 180 м²) — від вхідних дверей до найдальшої кімнати.

Для будь-якого будинку< br /> У комплект Halo H50G (3-pack) входить три модулі, які можна розставити по всьому будинку. Якщо ж трьох пристроїв виявиться мало, покриття завжди можна розширити, підключивши ще один модуль. сигнал і пропускна спроможність — відтепер не буде жодних раптових відключень або затримок при переміщенні по дому. Halo H50G значно підвищує ефективність, дальність і потужність сигналу для кожного клієнтського Wi-Fi пристрою.

Два діапазони Wi-Fi із сукупною швидкістю до 1.9 Гбіт/с
На кожному пристрої Halo два діапазони Wi-Fi із сукупною швидкістю підключення до 1.9 Гбіт/с. Завдяки шести одночасним потокам даних Halo H50G забезпечить збільшену пропускну здатність і швидкість для всіх пристроїв, що підключаються.

Два діапазони в одному
Функція Smart Connect об'єднує діапазони 2.4 ГГц і 5 ГГц в єдине ім'я Wi-Fi мережі (SSID) і автоматично підключає пристрої до діапазону, у якого в цей момент найпотужніший сигнал і висока швидкість, що гарантує оптимальне підключення.

Понад 100 клієнтів< /strong>
Halo H50G (3-pack) - це три окремі пристрої класу AC1900 зі швидкісним безшовним Wi-Fi, до яких можна підключити більше ста пристроїв. За рахунок технології MU-MIMO всі телефони, ноутбуки та IoT-пристрої будуть підключені одночасно на максимальній швидкості. підключення за рахунок концентрування сигналу в напрямку підключених пристроїв, навіть якщо вони знаходяться далеко. якщо на одному з пристроїв Halo виникла проблема, система автоматично перенаправить сигнал на інші пристрої, щоб ви завжди залишалися в мережі.

Гігабітні порти з автовизначенням WAN/LAN
Технологія автовизначення WAN/LAN заощадить сили та час, а гігабітні порти дозволять передавати дані на запаморочливу швидкість.

Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.