В робочі дні з 9:00 по 19:00

Маршрутизатор AFi-HD

Виробники Ubiquiti
Модель: AFi-HD
Артикул: 220467
17 500.00грн.
Під замовлення
Система передачі Wi-Fi сигналу Ubiquiti AmpliFi Mesh HD (AFI-HD) Система передачі Wi-Fi сигналу Ubiquiti AmpliFi Mesh HD (AFI-HD) (від англ. High Density – високої щільності) призначена для роботи в якості самостійного пристрою для передачі сигналу Wi-Fi або спільно з іншими роутерами AmpliFi для по...
Характеристики
...


Система передачі Wi-Fi сигналу Ubiquiti AmpliFi Mesh HD (AFI-HD)

Система передачі Wi-Fi сигналу Ubiquiti AmpliFi Mesh HD (AFI-HD) (від англ. High Density – високої щільності) призначена для роботи в якості самостійного пристрою для передачі сигналу Wi-Fi або спільно з іншими роутерами AmpliFi для побудови бездротової мережі, що масштабується. До складу системи включені бездротовий маршрутизатор AmpliFi HD Mesh Router і два підсилювачі AmpliFi MeshPoint. Її використання дозволяє уникнути виникнення так званих «мертвих» зон – для стійкої передачі сигналу достатньо встановити підсилювач AmpliFi MeshPoint на межі його загасання. Таким чином, покриття бездротової мережі досягається навіть у будинках з великою площею (до 1858 кв.м.).

Налаштування виконується за допомогою стандартного веб-браузера комп'ютера або ноутбука або в меню налаштувань за допомогою мобільного додатка iOS/ Android.

Дизайн пристроїв відрізняється технологічністю, інноваційністю та простотою, без перебільшення, AmpliFi HD (AFI-HD) може стати прикрасою сучасного інтер'єру. Повнокольоровий сенсорний дисплей та кнопка скидання полегшують керування маршрутизатором. Підсилювачі AmpliFi MeshPoint також виконані в інноваційному стилі, а оригінальне магнітне шарнірне кріплення антен дозволяє швидко та легко встановлювати їх у потрібному положенні.

Технічні характеристики системи бездротової передачі даних Ubiquiti AmpliFi MeshPoint HD (AFI-HD)

Маршрутизатор AmpliFi HD Mesh Router та підсилювачі AmpliFi MeshPoint обладнані потужними дводіапазонними 2,4ГГц/5ГГц триполярними антенами, що підтримують 6 каналів МІМО 3х3 з коефіцієнтом посилення сигналу 26 дБі. Це забезпечує сукупну пропускну здатність до 5,25 Гбіт/с, а загальна кількість каналів МІМО сягає 18-ти. Підтримуються такі стандарти передачі даних:

 • 802.11ac, швидкість до 1300 Мбіт/с;
 • 802.11n, швидкість до 450 Мбіт/с;
 • 802.11a, швидкість до 54 Мбіт/с;
 • 802.11b, швидкість до 11 Мбіт/с;
 • 802.11g, швидкість до 54 Мбіт/с.
 • ul>

  Для розгортання мережі на роутері передбачено один порт Gigabit Ethernet WAN і чотири порти Gigabit Ethernet LAN. Підтримуються режими шифрування сигналу WPA2-PSK AES/TKIP.

  Максимальне споживання електроенергії становить 11 Вт, передбачений режим енергозбереження.

  • призначена для роботи при температурі повітря від -40С до 55С та вологості від 5% до 95% без конденсації вологи на корпусі приладів, що входять до її складу. Крім роутера та підсилювачів, в комплект поставки включені зовнішній блок живлення 220В і патч-корд довжиною 1,5 метра з роз'ємами RJ45. Де купити систему передачі Wi-Fi сигналу Ubiquiti AmpliFi Mesh HD ( AFI-HD) в Україні
   • AmpliFi Mesh HD (AFI-HD) – фірмова система передачі бездротового сигналу, що використовує технологію Mesh для повного покриття мережею будинків або будівель, легко керована та масштабована. Купівля інноваційного обладнання Юбік'юті у партнерів виробника дозволяє споживачеві користуватися всіма перевагами новітніх технологій. , яка є партнером Ubiquiti та забезпечує фірмове гарантійне та сервісне обслуговування продукції бренду. Для зручності покупців «Сетевуха» створила службу технічної підтримки.

    Предбачено можливість придбання AFI-HD у магазині компанії в м. Києві та на сайті з доставкою придбаного товару по Україні.

    Гарантійний термін експлуатації системи Ubiquiti AmpliFi Mesh HD (AFI-HD) дорівнює 1-му році з моменту її придбання.

Характеристики
Оставить отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Немає відгуків про цей товар.

Роутери для офісу, Двохдіапазонні Wi-Fi роутери, Маршрутизатори Ubiquiti